Náš příběh

Jsme dlouholetí chovatelé a úspěšní vystavovatelé ušlechtilých dlouhosrstých morčat a také psů – německý boxer a bernský salašnický pes, kteří berou zvířata jako členy rodiny.Na prvním místě máme jejich zdraví, které ovlivňuje i krmivo a ač tomu každý nevěří, kvalita krmiva není jen o ceně nebo designu obalu.

V dnešní době najdete na trhu nepřeberné množství výrobků a bohužel ne všechny jsou kvalitní nebo vhodné pro dané zvíře a proto jsme se rozhodli věnovat své zkušenosti začínajícím chovatelům a milovníkům morčátek (časem i jiným zvířátkům) a nabízet pouze vyzkoušené produkty, které naším zvířatům nejen chutnají, ale také dodávají potřebné živiny. Produkty, které se nám neosvědčily, zde nenaleznete.

Jak jsme už zmínili, patříme i do řad vystavovatelů a proto bychom rádi nabízeli i produkty s tím spojené a někdy hůře dostupné, ať už se jedná o profesionální a zároveň bezpečné šampony, praktické výstavní pomůcky nebo výstavní podložky.

Naší snahou je pomoci i chovatelům, sehnatvelká balení granulí jejich oblíbených značek, nebo sena na jednom místě a za rozumnou cenu.

Více o nás